O nas

Hartwork jest firmą, w której sztuka łączy się z pracą.
Chcesz z nami pracować?

Poznaj nas

Nasz zespół

Poznaj nas, a my z przyjemnością spotkamy Ciebie!

rafal_gelzok_strony_internetowe_rybnik
CEO / Project Manager

Fan dobrego marketingu, twórca stron internetowych, bloger. Moją zasadą jest praca z ludźmi, którzy wierzą w swoją firmę i chcą się rozwijać.

Rafał Gelzok
Strony internetowe      /      Identyfikacja wizualna      /      Marketing internetowy      /      Budowanie wizerunku marki

Chcesz więcej?

To jest to, co tworzymy. Przekonaj się, że robimy to wyjątkowo dobrze.

Strony internetowe

Tworzymy je tak, aby były czytelne, przejrzyste, oparte na najnowszych standardach, a przede wszystkim aby powiększały zyski firmy.

Identyfikacja wizualna

Charakterystyczne logo, które zapada w pamięć? Wizytówka firmy, którą chce się przekazywać innym? Zadbaj o to, jak postrzegają Cię klienci.

Pozycjonowanie

Zwiększ statystyki swojej strony, przyciągnij nowych klientów i ciesz się zyskiem oraz wzrostem rankingu strony w Google w ciągu 10 dni.

Marketing w Internecie

Chcesz wypromować stronę, a nie wiesz jak? Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie przyniesie Ci największą korzyść? Podpowiemy Ci, jak to dobrze zrobić.

Copywriting

Piszemy unikalne teksty pod strony internetowe, blogi – mamy doświadczenie, które także przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony.

Opieka nad stroną/blogiem

Administracja strony jest dla Ciebie zbyt trudna? Chcesz, aby ktoś dbał o Twoje kopie zapasowe? WordPress nie działa poprawnie? Zgłoś się, pomożemy.

Z przyjemnością wysłuchamy
Twojego pomysłu!

Napisz do nas, a my sprawimy, że Twoje działania zaczną przynosić większe dochody.

NAPISZ DO NAS
Marta / Rafał - Hartwork